mobilmenu
ARAMA
GÜN İÇİNDE CİNDİNLE İLGİLİ EN RAHATSIZ OLDUĞUN ŞEY NEDİR?
PSSST, GARNIER BB KREM'İN VAR MI?
ARTIK SANA EN UYGUN GARNIER BB KREM'İ BİLİYORSUN.
PSSST, GARNIER BB KREM'İN VAR MI?
ARTIK SANA EN UYGUN GARNIER BB KREM'İ BİLİYORSUN.

BB KREM VE SİNEM'İN GARNIER BB KREM'E ÖZEL TASARLADIĞI ÇANTAYI KAZANMA ŞANSI İÇİN FORMU EKSİKSİZ VE DOĞRU DOLDUR.

TEBRİKLER!

KAYDINI BAŞARIYLA ALDIK.
KAZANANLARI ÖĞRENMEK İÇİN TAKİPTE KAL.

*Hatalı giriş

Katılım koşullarını okudum ve kabul ediyorum.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
Sinem'in anında güzellik sırrı: Garnier BB Krem
Sinem

Onlar BB Krem'i denedi, sevdi ve deneyimlerini paylaştı.

Şimdi sıra sende!

KADINLARA SORDUK :

#BBKREM NEDiR?

Şimdi sıra sende!

Sence BB ne demek? Yorumlara yaz, gönder!

BB Krem
Saf & Temiz

Onu ne kadar
iyi tanıyorsun?

Öğrenmek için teste başla!
  • 1- BB Krem Saf ve Temiz sivilcelerimi hem kapatır hem de yok eder.
  • 2- BB Krem Saf ve Temiz cildimi kurutur.
  • 3- BB Krem Saf ve Temiz sana zaman kazandırır.
  • 4- BB Krem Saf ve Temiz yağlı ciltlerde sivilceye sebep olur.
  • 5- BB Krem Saf ve Temiz'i her gün kullanamam.
  • 6- BB Krem Saf ve Temiz'i cildime eşit olarak dağıtamam.
  • 7- BB Krem'i her zaman yanımda taşıyabilirim.

KATILIM KOŞULLARI

Garnier’in bbkrem.garnier.com.tr adlı mikrositesinde düzenlenen yarışma, 11.05.2015 günü başlayıp, 15.06.2015 günü sona erer.

Mikrosite ‘de kullanıcılar, belirtilen alana BB Krem ile ilgili anılarını yazarak kaydederler. Karşılarına çıkacak olan katılım formunu doldurduktan sonra yarışmaya kayıt tamamlanır. Jüri tarafından seçilen en iyi anının sahibi kampanya sonunda BB Krem’in yeni reklam filmi çekimine katılma fırsatı yakalar. Her hafta jüri tarafından seçilen en iyi BB Krem anılarının sahipleri BB Krem kazanır. Ürünler stoklarla sınırlıdır.

Yarışmaya sadece Türkiye’de ikamet etmekte olan kullanıcılar dahil olabilir.

Yarışmaya yalnızca 18 yaş ve üzeri kullanıcılar katılabilirler. Garnier çalışanları ve onların yakınları, Garnier’e bağlı ya da ilişkili kurum, kuruluşlar ve onlara bağlı çalışanlar, bu kurum ve kuruluşlar ile profesyonel olarak iş yapan kullanıcılar, yarışmaya katılamazlar. Bu kişilerin katılımı gerçekleşmiş olsa bile ödül kazanma hakları bulunmamaktadır.

Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez. Kazanan katılımcılar, 22.06.2015 günü Garnier Türkiye Facebook sayfasında ve mikrosite’de açıklanacaktır. bbkrem.garnier.com.tr

Kazanan katılımcıların iletişim ve adres bilgilerini Facebook’tan mesaj yolu ile Garnier Türkiye’ye iletmesi gerekmektedir.

Kazanan kullanıcılar 29.06.2015 tarihine kadar iletişim bilgilerini iletmediği durumda yedek kullanıcılar ile iletişime geçilecektir.

Garnier, kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili katılımları hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde, katılımcının bütün katılım verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.

Yarışmaya katılan herkes, yukarıda belirtilen tüm yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Garnier gerekli olduğu durumlarda herhangi bir zamanda yarışmayı geri çekme ve sonlandırma hakkını saklı tutar.

L’OREAL TÜRKİYE KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş., bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Katılımcılar, yarışmanın kullanımı sırasında, bu tür kayıp veya aksaklıklar (sınırlama, özel veya dolaylı kayıplar dahil olmak üzere) ile ilgili L’OREAL TÜRKİYE KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’ye karşı ileri sürülen hiçbir iddiada bulunamayacaklarını peşinen kabul ederler.

Yarışmanın kullanımı veya katılımı sırasında, kullanıcılar Katılım Koşul ve Şartları’nın bağlayıcılığını kabul ederler. Garnier, Kullanım Koşul ve Şartları’nda yarışmanın kalitesini arttırmak için gerekli görülebilecek geriye dönük değişiklik ve düzenleme yapma hakkını saklı tutar. Garnier tarafından yapılacak bu tür bir değişiklik veya düzenleme, hukuka aykırı, kullanıcı aleyhine olacak veya rızayı aşar şekilde yükümlülük getirecek şekilde olamaz.

KATILIM KOŞULLARI

Bu kampanya LOREAL TURKİYE KOZMETİK SAN. VE TİC. A. Ş. adına MPİ’nin 13.08.2015 tarih ve 52739871-255.01.02/2434-5945 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 28.08.2015 saat 09.00 – 25.09.2015 saat 22.00 tarihleri arasında Türkiye genelindeki Tüm Gratis Mağazalarından; LOREAL TURKİYE KOZMETİK SAN. VE TİC. A. Ş.’ ne ait Garnier BB Krem (saf&temiz yağlı ve problemli ciltler için açık ton, saf&temiz yağlı ve problemli ciltler için orta ton, karma ve yağlı cilt açık ton, karma ve yağlı cilt orta ton, normal ciltler açık ton ve normal ciltler orta ton) ürünlerinin herhangi birinden satın aldıklarında fiş/fatura ibrazı karşılığında kasalardan verilecek olan üstü kapalı katılım kartı (her ürün için 1 şifreli katılım kartı) üzerinde bulunan şifreyi, ad-soyad, adres ve GSM no bilgileriyle birlikte bbkremilekazan.com internet sitesindeki ilgili alana giren katılımcılara çekiliş hakkı verilecektir. Talihliler, 09.10.2015 tarihinde saat: 11.00‘ de 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No.37 Kat:5 Fulya - Şişli/ İSTANBUL (Hedef Toplantı Salonu) adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. İkramiye olarak 3 kişi 2.764,74 TL değerinde Apple IPhone 6 - 16 GB SPACE GREY (kart ve hat hariçtir) ikramiyesi, 3 kişi 680,86 TL değerinde Ipad mini 16 WİFİ SPACE GREY ikramiyesi ve 50 kişi 182,89 TL değerinde GARNİER HEDİYE PAKETİ (2 adet Garnier saf&temiz 3’ü 1 arada 150ml, 2 adet Garnier micellar kusursuz makyaj temizleme suyu 400ml, 2 adet Garnier BB krem light 50ml, 2 adet Garnier saf ve temiz neem temizleme jel 100ml, 1 adet Garnier nem dengesi ferahlatıcı-mavi 50ml, Garnier nem dengesi parlama karşıtı-yeşil 50ml, 1 adet Garnier göz makyaj temizleyicisi Express çift etki 150 ml) ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler, 14.10.2015 tarihli Birgün  Gazetesi’nde ilan edilecektir. bbkremilekazan.com internet sitesi üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Katılımlarda şifre, ad, soyad ve adres bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekilişe katılma hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Katılımlarda mükerrer şifre gönderimleri elenerek ilk gönderilen şifre kabul edilecektir. Gratis mağazalarının kapanış saati 22:00 olup internet sitesinden şifre girilmesi kampanya süresince her gün 24 saat kesintisiz olup son şifre gönderim tarihi 25.09.2015 saat 23.59 dur. İkramiye teslimatında fiş/fatura ve şifreli kart ibrazı zorunludur. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanyaya Gratis İç ve Dış Tic. A. Ş. , LOREAL TURKİYE KOZMETİK SAN. VE TİC. A. Ş. ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Bu kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

KATILIM KOŞULLARI

Bu kampanya LOREAL TÜRKİYE KOZMETİK SAN. VE TİC. A.Ş adına MPİ’nin 02.05.2016 tarih ve 58259698-255.05.02/1145- 3654 sayılı izni ile 07.05.2016 saat 00:01– 31.05.2016 saat 23:59 tarihleri arasında gerçekleşecek şekilde Hedef Çekiliş tarafından kapsam dışı düzenlenmektedir. Kampanya kapsamında bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. KDV ve ÖTV hariç diğer tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihliye aittir.